Background

Twórcy oprogramowania

Kacper Kwapisz

KATARZYNA ABRAMOWICZ, Radczyni prawna z wieloletnim doświadczeniem w agencjach rządowych oraz w sektorze prywatnym. Była przedstawicielką KIRP w Brukseli. Współtwórczyni serwisów bilety24.pl, przelewy24.pl, specprawnik.pl, oduslug.pl, specfile. Katarzyna Abramowicz jest również prelegentką największych konferencji w Polsce związanych z tematyką prawniczą i nowymi technologiami takich jak VII Konferencja i Narodowy Test Interoperacyjności Podpisu Elektronicznego CommonSign 2017, Nowoczesna kancelaria i dział prawny – bezpieczeństwo danych, obieg dokumentów i zarządzanie sprawami, Law Summit, Konferencja naukowa Cyberbezpieczeństwo w Mediach, LegalTech Polska, międzynarodowa konferencja CyberSec, Impact Fintech 2017. Laureatka StartUp Europe Awards 2017. Pierwsze kroki w biznesie internetowym stawiała w 1998 roku zakładając wraz z ojcem spółkę DialCom, a następnie DialCom24.

Zbigniew Abramowicz

ZBIGNIEW ABRAMOWICZ, Informatyk, absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej, projektant i programista informatycznych systemów dowodzenia w Wojskach Lotniczych (1972-1990), systemu wymiany informacji dla Polskiej Agencji Prasowej (1992), założyciel spółki DialCom (1994-2003) – jednej z pierwszych spółek komercyjnych udostępniających strony i pocztę internetową dla firm, pomysłodawca i założyciel znanych komercyjnych serwisów internetowych w Polsce, takich jak: przelewy24.pl – serwis płatności internetowych (2004), bilety24.pl – serwis sprzedaży biletów do kin i teatrów (2003), box24.pl – serwis ogłoszeń prasowych (2006); 3gry.pl – Lotto przez internet (2009), specprawnik.pl – platforma łącząca prawników z klientami (2012), specfile.pl (2015) oraz oduslug.pl - pierwsza w Polsce porównywarka cen usług.

Kacper Kwapisz

KACPER KWAPISZ, Programista, projektant, analityk, pentester. W Specfile zajmuje się głównie stroną techniczną aplikacji. Już w wieku 17 lat tworzył nowatorskie rozwiązania, wykorzystywane m.in. przez serwis płatności internetowych Przelewy24. Później pracował jako Starszy Programista w Zespole Projektów Strategicznych Allegro.pl. W międzyczasie analizował bezpieczeństwo serwisów internetowych oraz odkrywał i zgłaszał podatności dla Google, Facebook, Yahoo! czy PayPal, za co był przez te firmy wielokrotnie wyróżniany. Współpracował także z Niebezpiecznik.pl, Pentesters.pl oraz Synack.com, gdzie testował bezpieczeństwo m.in. instytucji finansowych, rządowych czy największych uczelni.

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie, wątpliwości lub sugestie - napisz na: kontakt@specfile.pl